HAKKIMIZDA

Temelleri 1999 yılında Edirne atılan Acar Gold, kurumsal hedefleri doğrultusunda perakende satış faaliyetlerini geliştirmek için; 2013 yılında Edirne Margi Outlet’te açılan Trakya’nın ilk ”Corner Store” kuyumcusu ile faaliyetlerine devam etmiştir. Günümüzde beş farklı mağazasında, onlarca marka ve binlerce çeşit ürün ile hizmet vermektedir.

2022 itibarı ile perakende de 23. yılını kutlayan Acar Gold, Trakya bölgesinde kuyumculuk sektöründe perakende satış anlamında lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sektörde güvenilirliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız “Altında Güven ve Zarafetin Adresi” olma prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendisini sürekli geliştirmiştir.

Acar Gold olarak; hizmet kalitemizi arttırmak ve tüm Türkiye’ye saygın ve güvenli alışveriş imkanı sunabilmek adına müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda 23 yıllık tecrübemiz ile online mağazacılık ortamına adım attık ve online altın siparişi faaliyetleri gerçekleştirmek üzere, www.acargold.com.tr websitemizi aktif hale getirdik.

Artık en değerli markaların göz alıcı ve benzersiz ürünlerine Acar Gold güvencesi ile sahip olabilirsiniz.